Profil České spořitelnyPůjčka Česká spořitelna je velice výhodná zejména pro malé firmy.

Poskytovatel Česká spořitelna
Okruh uživatelů SERVIS24 je pro fyzické osoby starší 15 let, podnikatele a malé firmy s obratem do 30 milionů korun,
Distribuční kanály pobočková síť České spořitelny
Základní charakteristika SERVIS24 je služba internetového bankovnictví České spořitelny, která umožňuje klientům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok obsluhovat účty pomocí internetového prohlížeče, telefonu nebo SMS zpráv, a to z každého místa v České republice nebo zahraničí.
Výhody/bonusy * levné bankovnictví pro osoby a podnikatele (fyzické osoby, právnické osoby)
* klasické bankovní operace lze provádět v klidu a pohodlí svého bytu či kanceláře a ještě ve svém osobním tempu
* jednoduchá a snadná možnost nastavit si Osobní účet České spořitelny
* možnost dohodnout si spotřebitelský úvěr, kontokorentní úvěr, či Chytrou kartu
* možnost ukládat si uzavřené smlouvy na spotřebitelský úvěr, kontokorentní úvěr či Chytrou kartu ve formátu .pdf
* v sítích českých mobilních operátorů si lze dobít TWIST karty, O2 karty i provádět M-Platby
* účty dostupné celý den, sedm dní v týdnu, celý rok
* obsluhovat účty je možné ze všech měst v České republice i z ciziny na stránkách www.servis24.cz
* profesionální podpora na čísle 956777956 čí mailu servis24@csas.cz
* velké zabezpečení služby
* e-faktury – možnost aktivovace a přijímání elektronických faktur
Novinky Je možné si vyzkoušet, jak lehké a intuitivní je používání aplikace Internetbanking v demoverzi na webu České spořitelny.
Technické požadavky Klasický tlačítkový telefon;
Mobil;
Počítač s operačním programem Windows, internetový prohlížeč Microsoft Internet Explorer, Firefox, či Chrome.
Poznámka Zákazníkům dceřiných společností, kteří nemají v bance sjednaný sporožirový nebo osovní účet, je určena aplikace SERVIS 24 – START: jde o jednodušší verzi služby SERVIS 24, která umožňuje zrealizovat služby a operace na produktech FS (např. majetkové účty, spořící nebo úvěrové účty stavebního spoření, penzijní připojištění nebo životní pojištění); pro službu SERVIS 24 – START jsou podobná pravidla, principy a technické požadavky jako pro aplikaci SERVIS24.cz.Česká spořitelna Servis24 přihlášení

Česká spořitelna, která je částí Erste Bank Group, se stará v České republice o více než 5 milionů klientů. Patří spíše k „dražším“ bankám, co se týče poplatků. Internetové bankovnictví ale nabízí určitý únik od těchto vysokých plateb.

U standartního sporožira se platí za vedení účtu dvacet Kč, pomocí převedení účtu na Osobní a pomocí internetového bankovnictví se ale vedení účtu paradoxně zvýší na 69 Kč měsíčně, ale s tím, že další poplatky za kreditní kartu a elektronický měsíční výpis jsou zdarma. Aktivací výběrů z bankomatu České spořitelny jsou 3 výběry z bankomatu zdarma. Je možné tedy klesnout z teoretického schématu měsíčních poplatků ze 101 korun na 69 korun pomocí internetbankingu a České spořitelně. Vybrání peněz třeba v hypermarketu je taktéž zdarma na rozdíl od výběru na pobočce, kde je poplatek 65 Kč! Ale platit se musí i v internetbankingu za bezhotovostní transakce, které si vlastně sami naťukáme na naší klávesnici.

Službu internetbankingu nabízí Česká spořitelna pod jménem Servis24 a je přístupný videomanuál nebo psaný návod pro první login. Při první návštěvě Servis 24 je uživatelem vloženo do formuláře klientské číslo a heslo pro Telebanking a je třeba si nastavit nové heslo pro Servis24.cz. Službu lze zaktivovat i na pobočce Spořitelny.

Bezpečnostní prvky Servis 24 proti zneužívání jsou ochráněny klientským číslem, heslem, zákaznickým certifikátem nebo SMSkou, jejichž autorizaci je ale třeba provést na pobočce České spořitelny nebo o ni požádat dopisem. Díky Servis 24 lze hradit E-faktury firem ČEZ, E.ON, RWE a nově od 28. února i České pojišťovny. Kromě klasických operací, jako velikost zůstatku, pohyby, nastavení, změna či zrušení trvalého příkazu atd., je možné sjednat si předschválení spotřebitelského úvěru, kontokorentní úvěru či Chytré karty, dobýt si TWIST nebo O2 kartu a podobně.V polovině roku ale Česká spořitelna prožila ne moc dobré období ohledně výpadků Servisu 24 kvůli přetížení při přihlášení. Česká spořitelna, která má největší množství klientů kteří využívají Servis24 internetbanking (skoro 1,5 milionu), zmodernizovala svůj Servis24 a nabídla tak zákazníkům lepší design a kvalitnější servis. 19. května vydala Česká spořitelna prohlášení, ve kterém se omlouvá za způsobené výpadky a špatné přihlašování a slíbila se, že nebude za květen účtovat poplatek 25 korun za Servis 24. V současné době je podle slov České spořitelny již systém stabilní. Servis24 přihlášení je tak možné bez problémů využívat.

Servis24 přihlášení na účet lze provést z jakéhokoliv PC.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!