Servis 24 přihlášeníServis24 od České spořitelny je velice populární a oblíbenou službou, která je využívaná zejména majiteli sporožirových účtů u České spořitelny. Jde se o velice snadnou možnost, jak ovládat všechny bankovní operace přes internet nebo pomocí mobilu. Servis24.cz internet banking přihlášení lze používat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a celý rok neustále. Servis24 internetbanking je přístupný ze všech oblastí v České republice a z ciziny. Servis24 internetbanking je řešen velmi intuitivně a ovládání je velice jednoduché že to dokáže i člověk, který nemá s internetbankingem žádné zkušenosti. Stačí se snadno přihlásit pomocí svého klientského čísla a hesla. Nejsou potřeba žádné bezpečnostní certifikáty.

Půjčka České spořitelny je vhodná pro každého podnikatele. Servis24 přihlášení na účet lze provést z jakéhokoliv PC.

Výhody internetového bankovnictví

Internetové bankovnictví nabízí plno výhod, které je třeba využít. Patří mezi ně připojení na bankovní systém 24 hodin denně. Neustále máte na očích informace o vyhlášených prodejních cenách podílových listů. Okamžitě lze nahlížet do stavu Vašich investic a uzavírat jednorázové či opakované nákupy podílových listů. Servis24.cz ale nabízí také jednorázový nebo pravidelný zpětný prodej nebo výměnu podílových listů. Samozřejmě Servis24 obsahuje veškeré služby, které by internetové bankovnictví mělo mít. Lze kontrolovat stav Vašeho sporožirového účtu a převádět peníze na jiné účty. Pořád máte k dispozici přehledný výpis z účtu, na kterém jsou zaznamenány všechny dokončené transakce pomocí internet bankingu.Bonus program České spořitelny

Česká spořitelna vychází vstříc svým zákazníkům, kteří využívají její produkty. Klienti České spořitelny těží z výhod Bonus programu, který se pyšní titulem úplně prvního motivačně-věrnostního programu. Bonus program České spořitelny lze využívat každým držitelem osobní platební karty nebo Chytré karty České spořitelny. Princip Bonus programu České spořitelny je velice snadný. Nemusíte udělat nic, co normálně neděláte, ale ČSAS Vás i tak odmění a to opravdu hodně. Členem Bonus programu České spořitelny je možné se stát velice lehce, stačí se zaregistrovat na stránkách České spořitelny a získávat body za všechny platby včetně dobití mobilu v bankomatu České spořitelny. Body, které dostanete v rámci Bonus programu České spořitelny je možné průběžně vyměnit za výhody a slevy u obchodníků nebo si je ponechat. Až nasbíráte dost bodů, je možné si je proměnit na větší odměny z katalogu České spořitelny. Pro všechny zákazníky s velkým srdcem je připravena možnost darovat body na charitativní projekt. Není třeba se bát, že by Vás placení pomocí karty přišlo draho. Česká spořitelna v tomto případě neúčtuje klientům žádné poplatky ani za účetní položku. Jestliže Vás Bonus program od České spořitelny zaujal, přečtěte si jeho celé pravidla na stránkách České spořitelny.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní přístup k běžným účtům od České spořitelny.

Pobočky České spořitelny

Česká spořitelna nepřesouvá své služby jenom na internet. Vlastní také hustou síť poboček, které je možné nalézt na mnoha místech po celé ČR. Česká spořitelna vlastní stovky poboček, které lze nalézt v každém větším městě. Na pobočkách České spořitelny je možné vyřídit všechny služby, které jsou Českou spořitelnou nabízeny. Samozřejmostí je kvalifikovaný a profesionální personál, který Vám rád odpoví na jakýkoliv dotaz. Zaměstnanci České spořitelny mají perfektní přehled o všech službách a nabídnou Vám pokaždé nejlepší řešení. Samozřejmostí je možnost vybrat si hotovost nebo podat příkaz k úhradě na účet. Detailní seznam všech poboček České spořitelny najdete na oficiálních stránkách.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!